عکس درب و پنجره upvc

عکس درب و پنجره UPVC

فناوری در و پنجره پیشرفت چشمگیری داشته است. اکنون مجموعه ای جدید از درها و پنجره ها می تواند زیبایی شناسی را افزایش دهد و ملک شما را بسیار ایمن تر و کم مصرف تر کند. از آن جایی که پنجره‌ها و درها در برابر باران‌های شدید، بادهای شدید و دمای شدید مقاومت می‌کنند، در طول سال‌ها نیاز به تعویض یا تعمیر دارند.در این مقاله عکس درب و پنجره Upvc را برای شما به همراه مزایا و معایب هر کدام آماده کرده ایم.

یو پی وی سی و کاربرد آن در ساخت درب و پنجره چیست؟

امروزه ، پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک نشده که به اختصار پلیمرهای UPVC نامیده می شود، در سراسر جهان بسیار مورد تقاضا است. این یک پلیمر محبوب برای تولید درب و پنجره UPVC است. این ماده بسیار بادوام، ماندگاری بالا و همچنین تولید ارزان است. همچنین درب‌های یو پی وی سی طرح‌ها، الگوها و سبک‌های متنوعی را ارائه می‌دهند. با طیف وسیعی از گزینه‌ها، درب‌ها و پنجره‌های یو پی وی سی مناسب همه چیز هستند، از املاک سنتی گرفته تا ساختمان‌های امروزی.

پلیمر UPVC با مواد افزودنی و تثبیت کننده های مختلف مخلوط می شود. بسته به کیفیت پنجره‌ها و درب‌های UPVC مورد نیاز، تثبیت‌کننده‌ها و افزودنی‌ها با دقت انتخاب می‌شوند. برای ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی با کیفیت بالا، تثبیت کننده های مخصوص UV و حرارت اضافه شده است. با کمک فرآیند اکستروژن، قاب‌ها و درب‌های پنجره یو پی وی سی تولید می‌شوند که بهره‌وری انرژی، عملکرد برتر، عایق عالی و پایداری محیطی را ارائه می‌دهند.

هر سازنده درب و پنجره یو پی وی سی فرمول خاصی دارد. با استفاده از فرمول، آن ها قاب های پنجره درجه یک می سازند که در مقایسه با مواد جایگزین موجود در بازار، مقاومت و عملکرد بهتری دارند. این درب‌ها و پنجره‌های یو پی وی سی قوی‌تر و بادوام‌تر هستند تا سطح بالایی از امنیت را به ملک شما ارائه دهند.

طرح ها و سبک های درب و پنجره یو پی وی سی:

درب و پنجره‌های یو پی وی سی در سبک‌ها و طرح‌های مختلف با قابلیت‌های مختلف عرضه می‌شوند. این ها جلوه ای جذاب به هر ملکی می بخشند. یک درب و پنجره با طراحی خوب نه تنها جذابیت زیبایی شناختی را افزایش می دهد، بلکه فضای داخلی را نیز درخشان می کند. پنجره های یو پی وی سی انتخابی عالی هستند زیرا تمیز کردن و نگهداری از آن ها آسان است. همچنین درب و پنجره های upvc به تهویه بهتر، عایق کاری و صرفه جویی در انرژی کمک می کند. برخی از طرح ها و سبک های محبوب درب و پنجره یو پی وی سی عبارتند از:

1. پنجره های ثابت UPVC

عکس درب و پنجره Upvc

پنجره های ثابت یا پنجره فیکس که به عنوان پنجره های تصویری نیز شناخته می شوند بسیار محبوب هستند. این پنجره های شیک قابلیت باز شدن ندارند و به منظور اجازه ورود نور به اتاق و ارائه منظره ای بدون مانع از بیرون هستند شما می توانید پنجره های ثابت یو پی وی سی را در طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید و از منظره بیرون لذت ببرید.

2. پنجره تک حالته UPVC

عکس درب و پنجره دوجداره upvc

یکی از پنجره های پرکاربرد پنجره تک حالته می باشد. این پنجره های محبوب می توانند حداکثر هوا را وارد خانه شما کنند. این پنجره ها هم قابلیت بازشدن از داخل را دارند هم بیرون.

3. پنجره های دوحالته UPVC

عکس درب و پنجره upvc دوحالته

یکی از طرح ها و بازشوهای پنجره یو پی وی سی پنجره دو حالته می باشد. این پنجره ها برای عملکرد دوگانه ایده آل هستند زیرا هم نور خورشید به خوبی وارد اتاق می کنند هم تهویه ایمن و کنترل شده را امکان پذیر می کنند. با چرخاندن دستگیره پنجره به صورت 90 درجه این پنجره از بالا و در زاویه کمی باز می شود که باعث تهویه و گردش هوا می شود. و در صورت چرخاندن به سمت بالا می توانید پنجره دوحالته  را به صورت کامل باز کنید و از هوای بیرون و منظره لذت ببرید.

4. درب و پنجره کشویی UPVC

عکس درب و پنجره یو پی وی سی

پنجره های کشویی از پنجره هایی با عملکرد آسان و همه کاره است. پنجره یو پی وی سی کشویی، همان طور که از نامشان مشخص است ، دارای سبک باز شدن افقی هستند. این پنجره را می توان به راحتی باز و بسته کرد و هوای تازه را به خانه وارد کرد و از تهویه هوا در خانه خود لذت برد پنجره کشویی اغلب امکان نفوذ بیشتر نور طبیعی به داخل خانه را نیز فراهم می کند.

5. پنجره خلیجی UPVC

عکس پنجره دوجداره upvc

یکی از پنجره های جدید و زیبا که شما می توانید برای خانه خود سفارش دهید پنجره خلیجی یو پی وی سی است. این پنجره یک پنجره سه قسمتی است که به بیرون خم می شود. پنجره وسط یک پنجره ثابت است و در دو طرف پنجره ثابت سبک دیگری از پنجره قرار دارد. پنجره های کناری معمولاً یک نوع پنجره هستند. پنجره های خلیجی در 45 یا 90 درجه قرار دارند و می توانند زیبایی منحصر به فردی را به خانه شما ببخشند و فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

6. درب و پنجره فرانسویی UPVC

عکس درب و پنجره upvc فرانسوی

درب و پنجره فرانسوی به طور سنتی درهای دو لولایی هستند که عمدتا به بیرون باز می شوند که به اصطلاح به این درب و پنجره های فرانسویی، درب دوجداره فرانسویی یا دو لنگه بازشو نیز می گویند.وقتی درها باز هستند به عرض دهانه ای که در آن نصب شده اند دسترسی کامل دارید. با توجه به این ویژگی انتقال اجسام بزرگ به بیرون یا داخل منزل را برای شما آسان می کند.

7. درب و پنجره فولکس واگنی UPVC

عکس درب و پنجره Upvc کشویی

درب و پنجره یو پی وی سی فوکس واگنی مانند پنجره کشویی است ولی با این تفاوت که درب این درب و پنجره مانند اتومبیل فولکس واگن به صورت ریلی باز و بسته می شود. قیمت پنجره فولکس واگنی به دلیل نوع یراق آلات آن دارای قیمت بالایی می باشد.

8. پنجره کلنگی UPVC

عکس درب دوجداره

پنجره کلنگی به نوعی از پنجره گفته می شود که تنها از سمت بالا یا پایین باز خواهد شد. هم چنین جهت باز شدن پنجره نیز قابل تغییر بوده و می توان از بالا به پایین و یا از پایین به بالا باشد. معمولا در سرویس بهداشتی و حمام هایی که به بیرون راه دارند، به منظور خارج شدن سریع بخار و تهویه هوا، از این نوع پنجره استفاده می کنند.

9. درب و پنجره آکاردئونی یا تاشو UPVC

عکس درب و پنجره upvc اکاردئونی

پنجره آکاردئونی  از سه یا چند پانل تشکیل شده اند که با لولاهایی به هم متصل می شوند تا باز و بسته شوند. هنگامی که درهای دولایه پنجره بسته می شوند، ظاهر یک دیوار شیشه ای را ایجاد می کنند. پانل های چرخشی را می توان تا کرد و به خوبی در داخل خانه روی هم چید، در حالی که درهای بیرونی هنگام باز شدن به سمت بیرون جمع می شوند تا دهانه بزرگتری ایجاد کنند. آن ها به صورت صاف بسته می شوند تا ظاهری بدون درز داشته باشند.

10. پنجره سایبانی UPVC

عکس پنجره upvc

یک پنجره سایبانی در بالا دارای لولا است و از پایین باز می شود. پنجره های سایبانی به سمت بیرون باز می شوند. پنجره سایبانی دارای یک ارسی تکی با میل لنگ دستی برای باز و بسته شدن است.

11. پنجره هلالی یا قوس دار UPVC

عکس پنجره Upvc هلالی

پنجره های هلالی یا قوس دار تاثیر بی نظیری بر خانه های مدرن و سنتی می گذارند. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید.

نتیجه گیری عکس درب  و پنجره Upvc

همانطور که در فوق به انواع مدل ها و عکس درب و پنجره Upvc  را برای شما آماده کرده ایم می توانید تصمیم بگیرید با توجه به شرایطی که دارید کدام نوع از این پنجره ها برای شما مناسب تر است . جهت دریافت مشاوره بیشتر می توانید با مشاورین گروه صنعتی پنجره سازان در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع