پنجره UPVC

هنگام خرید درها و پنجره های جدید یا جایگزینی پنجره های قدیمی ، مهم این است که شما در مورد سبک ، قاب یا متریال آن و مواد تصمیم درستی بگیرید . برای یک تصمیم گیری و انتخاب درست نیاز دارید اطلاعات خود را در زمینه پنجره دوجداره UPVC بالا ببرید پس با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.نصب پنجره های مدرن UPVC با بازده حرارتی یک روش زیبا و جذاب و مقرون به صرفه برای جایگزینی الوارهای خراب یا واحدهای PVC یا آلومینیوم با طرح قدیمی است. پنجره UPVC بدون تعمیر و نگهداری ، بسیار کم مصرف و ایمن ، یک ماده پنجره ای مقرون به صرفه و محبوب است. برخلاف سایر مواد پنجره ، خطر زنگ زدگی ، پوسیدگی یا نیاز به رنگ آمیزی مجدد وجود ندارد.اگر به دنبال یک پنجره مدرن و بدون سر و صدا هستید ،پنجره یو پی وی سی انتخاب شماست.

پنجره UPVC چیست؟

درب و پنجره های uPVC ، از پودر پلاستیکی به نام uPVC (پلی وینیل کلراید پلاستیکی نشده) برای ساخت قاب پنجره ها استفاده می شود. در مرحله اول ، uPVC تا دمای مشخصی گرم می شود و سپس با تزریق به قالب ، فرم آن می شود. پس از تزریق آن به قالب ، چندین روش خنک کننده بر روی آن اعمال می شود.
پس از خنک شدن ، uPVC همراه با سایر اجزا برش داده می شود و درب و پنجره uPVC مونتاژ می شود. از آن جا که uPVC یک ماده پلاستیکی نیست – یعنی هیچ ماده شیمیایی به نام نرم کننده به آن اضافه نشده است – نرم نشده و مقاومت خود را حفظ می کند. به همین دلیل ، پنجره های uPVC بسیار با دوام هستند و دارای ویژگی های چند منظوره هستند.

دلیل محبوبیت پنجره یو پی وی سی

کیفیت عالی در هسته پنجره های uPVC قرار دارد. پنجره های معمولی نمی توانند با عایق بندی بالا ، از بین بردن سر و صدا و ویژگی های مقاوم در برابر هوا پنجره های uPVC مطابقت داشته باشند. پنجره های uPVC عملاً به هیچگونه نگهداری و تعمیراتی احتیاج ندارند ، اما آن ها قدرت ، رنگ و عملکرد خود را برای مدت طولانی حفظ می کنند.

علاوه بر این ، زندگی شهری بیش از هر زمان دیگری شلوغ شده است ، بنابراین صاحبان خانه ها به دنبال راه حل های شیک هستند که دارای نگهداری کم و در عین حال بسیار بادوام باشند. در دراز مدت ، پنجره uPVC می تواند راه حل بسیار مقرون به صرفه و کم مصرف باشد. قیمت پنجره دوجداره نسبت به امکاناتی که دارا می باشد عالی می باشد.. جدا از این ، سازگاری آن ها با تعداد زیادی از سبک های طراحی نیز کمک مهمی به محبوبیت آن ها می کند.

درب و پنجره upvc

دلیل انتخاب پنجره uPVC  چیست؟

اگر می خواهید عایق بندی موثر ، ساخته شده با دوام و جذابیت زیبایی داشته باشید ، درب و پنجره uPVC باید از مهمترین گزینه های شما باشند. بنابراین در زیر مزایای مختلفی است که با پنجره یو پی وی سی ارائه می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت پنجره وین تک کلیک کنید.

امنیت پیشرفته با پنجره  uPVC

با پنجره های uPVC ، صاحبان خانه می توانند از افزایش اقدامات ایمنی در برابر تهدیدات عناصر طبیعی و مزاحمان اطمینان حاصل کنند. استحکام و انعطاف پذیری پنجره های uPVC می تواند در برابر نوسانات دمای بالا ، بارهای باد ، نور شدید خورشید و حتی مواد شیمیایی مقاومت کند. در صورت شکستگی ناشی از ضربه ، پنجره دوجداره uPVC برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به قطعات ریز دانه متلاشی می شوند. پنجره های uPVC هنگامی که به سیستم های پیشرفته چند قفل کننده مجهز هستند ، امنیت بیشتری را در برابر سارقین ایجاد می کنند ، زیرا نفوذ به آن ها دشوار است.

درب و پنجره دوجداره upvc

عایق حرارتی با پنجره های uPVC

خصوصیات عایق پیشرفته از ویژگی های مشخصه پنجره uPVC است. به خصوص برای صاحبان خانه هایی که در مناطق گرمسیری زندگی می کنند ، نصب پنجره یو پی وی سی یک روش عالی برای کنترل شرایط گرمایش و سرمایش داخلی است. پنجره یو پی وی سی ضمن جلوگیری از اتلاف گرما در زمستان ها ، گرما را در تابستان کاهش می دهند. راه حل های AIS پنجره برای کاهش مصرف برق برای صرفه جویی در مصرف 35٪ – 40٪ در قبض انرژی شما طراحی شده است.برای داشتن درب و پنجره یو پی وی سی با بهترین متریال و قیمت پنجره یو پی وی سی می توانید روی ما حساب کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت پنجره ویستابست کلیک کنید.

صرفه جویی در مصرف انرژی با پنجره های uPVC

استفاده از پنجره uPVC می تواند به طور چشمگیری میزان مصرف انرژی شما را کاهش دهد. به دلیل خاصیت عایق کاری بسیار کارآمد ، حفظ یک فضای زندگی راحت و دنج بسیار آسان تر می شود. علاوه بر این ، پنجره های uPVC کنترل خورشیدی و عملکرد حرارتی بیشتری را ارائه می دهند ، در نتیجه هجوم ثابت نور روز بدون افزایش دمای داخلی را تضمین می کنند.درب و پنجره uPVC که یک راه حل بسیار کم مصرف است ، فضای داخلی شما را روشن می کند در حالی که اعتماد به نور مصنوعی و AC را کاهش می دهد.

سهولت تعمیر و نگهداری با پنجره های uPVC

بدون تعمیر و نگهداری شاید بزرگترین مزیت پنجره های uPVC نسبت به پنجره های معمولی باشد. مقاومت در برابر گرد و غبار ، زنگ زدگی ، خوردگی ، پوسیدگی و سایش را ایجاد می کنند بنابراین نیازی به نگهداری بی وقفه ندارند. برای تمیز کردن پنجره uPVC ، می توانید سطح آن را با پارچه ای مرطوب آغشته به آب صابون پاک کرده و درخشش آن ها را بازگردانید.

دوام با پنجره های uPVC

پنجره های uPVC ذاتاً از پنجره های معمولی قوی ترند. مقاوم و انعطاف پذیر ساخته شده از پنجره uPVC آن ها را در برابر تنش کششی و اثرات باد بسیار مقاوم می کند در حالی که توانایی مقاومت در برابر خوردگی ، پوسیدگی و موریانه ها باعث ماندگاری بیشتر آن ها می شود. به همین دلیل ،درب و پنجره یو پی وی سی  حدود 25 سال با حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری ، قوی باقی می مانند.البته نا گفته نماند که پنجره آلومینیوم هم دوام بسیاری بالایی داشته ولی قیمت پنجره آلومینیوم نسبتا بالا می باشد.

انعطاف پذیری سبک ها با پنجره های uPVC

در کنار مجموعه ای از ویژگی های ، پنجره های uPVC همچنین زمینه انعطاف پذیری سبک بسیار زیادی را ارائه می دهند. آن ها با سبک های مختلف پنجره سازگار هستند و می توانند در چندین رنگ نقاشی شوند. علاوه بر این ، پنجره یو پی وی سی شبیه قاب های چوبی هستند و بافتی شبیه دانه مانند دارند. الزامات دکوراسیون شما هرچه باشد ، پنجره های uPVC هم مناسب و هم رایگان هستند.

پنجره upvc

شرکت مناسب برای این کار را پیدا کنید

فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر قیمت پنجره دوجداره uPVC تأثیر می گذارد ، بنابراین محدوده قیمت هایی که دریافت خواهید کرد بسیار زیاد است. به همین دلیل شما باید از شرکت های مختلف قیمت بگیرید تا بتوانید قیمت مناسب را پیدا کنید. درخواست قیمت کنید ، حداکثر 4 شرکت مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و یکی را که بیشتر برای شما مناسب است انتخاب کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت پنجره هافمن کلیک کنید.

انتخاب کن!

پس از آموختن درباره پنجره های uPVC اکنون می توانید با آگاهی آگاهانه انتخاب کنید. یک پنجره یو پی وی سی بسیار کارآمد ، با دوام و شیک می تواند به شما کمک کند تعادل بین عملکرد پیشرفته و زیبایی شناسی مدرن را پیدا کنید.

در این جا ، ما برای همه نیازهای معماری شما راه حل های مناسبی ارائه می دهیم. ما اتصالات کلاس جهانی را ارائه می دهیم که با استفاده از انواع لوازم جانبی به افزایش حفاظت و عملکرد کمک می کنند. علاوه بر این ، برای یک سرویس بدون دردسر و متخصصین آموزش دیده ما در هر مرحله از مراحل نصب با شما خواهند بود.گروه صنعتی پنجره سازان یکی از تولید کنندگان برتر پنجره دوجداره در قم می باشد.

مقاله پیشنهادی

مقاله ” بهترین برند درب و پنجره دوجداره

مقاله ” قیمت پنجره ریلی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس سریع