قیمت پنجره کشویی

وقتی می خواهید پنجره های جایگزین را در خانه خود قرار دهید ، متوجه می شوید که انواع مختلفی از پنجره ها وجود دارد که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. بیشتر اوقات ، اکثر صاحبان خانه ها نصب پنجره های دوجداره دو حالته را در بیشتر موارد انتخاب می کنند. اما آن ها همچنین تمایل دارند که پنجره های دیگر را در خانه های خود نصب کنند. به عنوان مثال ، پنجره دوجداره کشویی به گزینه ای محبوب در بین صاحبان خانه تبدیل شده است.پنجره کشویی با دو سیستم پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم ترمال بریک قابل اجرا می باشد. قیمت پنجره کشویی نسبت به پنجره تک حالته و ثابت بالاتر می باشد. این نوع از پنجره بسیار محبوب و پر استفاده بوده و مردم از این نوع از باشو استقبال ویژه ای کردند .

پنجره کشویی اغلب بهترین حالت را در هر دو جهت ارائه می دهند. این پنجره را می توان به راحتی باز و بسته کرد و هوای تازه را به خانه وارد کرد و از تهویه هوا در خانه خود لذت برد پنجره اغلب امکان نفوذ بیشتر نور طبیعی به داخل خانه را نیز فراهم می کند. قیمت پنجره کشویی به دلیل پروفیل مصرفی بیشتر و یراق آلات پیچیده تر باعث می شود قیمت این نوع از پنجره بالاتر از تک حالته و دوحالته می باشد. این نکته را هم توجه داشته باشید که عایق صوتی و حرارتی پنجره تک حالته و دوحالته نسبت به کشویی بالاتر می باشد و این نوع از پنجره این ضعف را دارا می باشد. اما مزایای بیشماری نسبت به دوحالته و تک حالته دارد . به عنوان مثال برای مکانی که می خواهید از ویو استفاده کنید و لذت ببرید این ایده آل است.

قیمت پنجره کشویی

پنجره کشویی چیست؟

پنجره دوجداره کشویی یا همان پنجره ریلی  گزینه ای ایده آل برای صاحبان خانه است که می خواهند چشم اندازهای زیبا و نور طبیعی را بدون قربانی کردن مزایای جریان هوای تازه به حداکثر برسانند. پنجره دوجداره کشویی ، همان طور که از نامشان مشخص است ، دارای سبک باز شدن افقی هستند. از آن جا که بیشتر پنجره ها به صورت عمودی باز می شوند ، وزن پنجره اندازه کلی را محدود می کند. با این حال ، به دلیل باز شدن افقی آن ها ، پنجره کشویی می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر باشد در حالی که هنوز اجازه می دهد هوای تازه وارد خانه شما شود. کاربران عزیز توجه داشته باشید برای بهترین قیمت پنجره کشویی با ما در تماس باشید.

پنجره های کشویی را می توان در شرایط دیگر نیز استفاده کرد. به عنوان مثال ، آن ها می توانند یک ورودی کوچک برای هوای تازه در مناطق تنگ خانه شما ایجاد کنند ، جایی که ممکن است اهرم لازم برای پنجره معمولی را نداشته باشید. حمام های کوچک یا محوطه های تنگ نزدیک سینک آشپزخانه ، مناطقی هستند که پنجره کشویی را می توان به صورت استراتژیک برای حداکثر هوای تازه قرار داد.بیشترین مزیت پنجره دوجداره کشویی این است که برای اتاق های بزرگ ایده آل هستند. در حالی که بیشتر سبک های ثابت پنجره ها دارای پنجره های جداگانه هستند ، پنجره های کشویی به دلیل نمای بدون مانع که ارائه می دهند ، برای قاب بندی یک منظره جذاب بسیار مناسب هستند.

پنجره یو پی وی سی کشویی

چند نوع پنجره کشویی موجود است؟

پنجره کشویی با طراحی ساده ای کار می کند که شامل دو یا چند ارسی در یک قاب واحد است. پنجره به صورت افقی روی آن ارسی ها باز می شود. اکثر پنجره های کشویی فقط یک پنجره متحرک دارند در حالی که دیگری در قاب ثابت است.با این وجود ، تولیدکنندگان پنجره هستند که پنجره های کشویی را با دو یا سه ارسی متحرک طراحی می کنند. اگر می خواهید جریان هوا را در خانه خود حداکثر کنید ، این ویژگی می تواند مفید واقع شود. همچنین می تواند نظافت و نگهداری را ساده تر کند زیرا می توانید به راحتی از داخل خانه به دو طرف پنجره دسترسی داشته باشید. قیمت پنجره کشویی بسته به یراق آلات مصرفی می تواند متفاوت باشد.

صاحبان خانه ها اغلب می توانند پنجره یو پی وی سی کشویی با عرض 0.9 ، 1.2 ، 1.5 ، 1.8 و 2 متر و ارتفاع 0.6 ، 0.9 ، 1.2 و 1.5 متر پیدا کنند. بسیاری از سازندگان خانه های سفارشی همچنین می توانند پنجره کشویی با اندازه دلخواه را برای تقریباً در هر اندازه ای بسازند. البته ، پنجره دوجداره کشویی دارای انواع مختلف شیشه ، لعاب و قاب هستند. قاب های پنجره کشویی گروه صنعتی پنجره سازان با دو متریال پنجره آلومینیوم ترمال بریک  و UPVC عرضه می شوند همچنین شما می توانید متناسب تا نیاز خود شیشه های دوجداره و سه جداره را نیز برای پنجره کشویی خود سفارش دهید.

پنجره کشویی Upvc

ماندگاری پنجره کشویی چقدر است؟

مانند سایر انواع پنجره ها ، پنجره دوجداره کشویی با کیفیت بالا باید بین 15 تا 20 سال طول بکشد تا قبل از شروع به فکر تعویض باشید. دوام پنجره های کشویی عمدتا به قاب مورد نظر شما مربوط می شود. قاب پنجره یو پی وی سی کشویی عموماً مقاوم ترین قاب ها هستند. با این حال ، آن ها از مواد پتروشیمی ساخته شده اند و دارای رد پای انرژی بالایی هستند. قاب های آلومینیومی ، فایبرگلاس و چوبی برای پنجره های کشویی باید حداقل 20 سال دوام داشته باشند. قیمت پنجره کشویی نسبت به تک حالته و دوحالته بالاتر می باشد ولی مزیت های خاص خود را دارا می باشد.

پنجره کشویی

آیا نگهداری پنجره یو پی وی سی کشویی آسان است؟

یکی از چالش های ناشی از پنجره کشویی (یا هر پنجره ثابت) این است که تمیز کردن قسمت بیرونی پنجره ها به طور کلی چالش برانگیزتر است. به احتمال زیاد باید پنجره کشویی تک لنگه را از بیرون تمیز کنید. برای پنجره های طبقه دوم بدون بالکن ، این ممکن است مستلزم تلاش برای حفظ تعادل در یک نردبان 6 متری هنگام تمیز کردن باشد.پنجره کشویی را نمیتوان به عنوان برند برتر درب و پنجره دوجداره نامید اما با توجه به مزایا و معایب هر نوع پنجره می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

با این حال ، پنجره دوجداره کشویی دو لنگه یا سه تایی باعث می شود که صاحبان خانه به راحتی یک طرف پنجره را باز کنند تا دو طرف بیرونی دیگر را تمیز کنند. این ویژگی می تواند برای پنجره های مناطق مرتفع و بدون دسترسی خارجی آسان برای نظافت منظم مفید باشد. همچنین باید مرتباً گرد و غبار ، زباله و سایر اجسامی را که ممکن است بین ریل های کشویی بیفتند ، بردارید. بدون نظافت منظم ریل ها ، پنجره های کشویی مستعد چسبندگی هستند و ممکن است به درستی باز یا بسته نشوند.

چگونه پنجره کشویی را نصب می کنید؟

پنجره دوجداره کشویی را می توان جایگزین هر نوع پنجره ای کرد. برای جلوگیری از ایجاد تغییر در قاب خانه ، باید پنجره ای کشویی با ابعاد دقیق پنجره ای که تعویض می کنید پیدا کنید. برای اطمینان از تناسب کامل ، بهتر است از یک متخصص برای اندازه پنجره استفاده کنید. قیمت پنجره کشویی متعادل می باشد اما می توان گفت یکی از بهترین پنجره برای ساختمان می باشد.

حذف پنجره قدیمی:

درزبندی کافی را در اطراف قاب اضافه کنید و از درزگیرهای مناسب اطراف قاب استفاده کنید تا مطمئن شوید پنجره کشویی جدید صاف و یکدست است.قبل از قرار دادن پنجره کشویی در قاب ، قاب پنجره را به دهانه پنجره محکم کنید.ممکن است لازم باشد تنش روی ریل ها را تنظیم کنید تا از چسبندگی آن ها مطمئن شوید.

پنجره دوجداره کشویی

مزایای پنجره کشویی

پنجره کشویی مزایا و معایبی را ارائه می دهند که هر صاحب خانه باید در نظر داشته باشد. از نکات مثبت ، پنجره کشویی می تواند به صاحبان خانه اجازه دهد تا تهویه طبیعی را در خانه های خود حداکثر کنند. در برخی از اقلیم ها ، پنجره کشویی استراتژیک ممکن است به شما این امکان را بدهند که کولر خود را در شب ها و شب های تابستان خاموش کنید تا نسیم دلپذیری به طور طبیعی خانه شما را خنک کند. همچنین ، پنجره های کشویی می توانند دهانه های بزرگ و بدون وقفه را برای استفاده بیشتر از طرح های روشنایی طبیعی و تنظیمات طراحی بیوفیلیک فعال کنند. بهترین قیمت پنجره کشویی را از مجموعه ما تهیه نمایید.

پنجره دوجداره کشویی به آسانی باز و بسته می شوند و می توانند راحتی را برای شما به ارمغان آورند.پنجره‌ کشویی به دلیل باز شدن افقی و موازی با دیوارها برای استفاده از انواع پرده راحت‌تر هستند. پرده‌های کرکره‌ای، زبرا و به طور کلی برای تمام پرده‌ها، این پنجره‌ها راحت‌تر هستند. چون دیگر عمودی باز شده پنجره نظم پرده را به هم نمی‌زند و لازم نیست حتما پرده را کنار بزنید. اگر در فضا خانه شما کوچک است بهترین گزینه برای شما پنجره دوجداره کشویی است زیرا به دلیل باز شدن پنجره به صورت افقی فضا خانه شما را اشغال نمی کند.

معایب پنجره دوجداره کشویی

همان طور که می‌دانید هیچ چیزی در این کره خاکی بی عیب نیست و تمامی اشیاء و کالاها حداقل یک نقطه ضعف دارند. پنجره‌ دوجداره کشویی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و علی رغم داشتن مزایای فراوان، عیب‌هایی هم دارد. از مهم ترین معایب این مدل از پنجره‌های دو جداره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

این پنجره به دلیل آن که به صورت ریلی باز و بسته می‌شود، از چفت و بست کمتری برخوردار است؛ به گونه‌ای که از لحاظ عایق بندی ضعیف‌تر از پنجره‌های دیگر است. همین امر موجب شده است تا امکان استفاده از این پنجره‌ها در مناطق آلوده شهر وجود نداشته باشد. از دیگر معایب پنجره‌ کشویی می‌توان به محدودیت عرض بازشو آن‌ها اشاره کرد؛ به گونه‌ای که حداکثر ابعاد آن‌ها در عرض 4 متر می‌باشد. همچنین در فصول تابستان امکان باز شدن این پنجره‌ها وجود ندارد! چراکه امکان نصب توری در آن‌ها وجود نداشته و همین امر راه را برای ورود حشرات موذی به محیط باز می‌کند. بهترین قیمت پنجره کشویی را می توانید از ما تهیه نمایید.

پنجره کشویی به دلیل قابلیت حرکت ریلی خود نمی‌توانند در ابعاد بیش از 2 متر مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین، وجود پروفیل زیاد موجب شده است تا وزن آن‌ها نسبت به سایر پنجره‌های دو جداره بیشتر باشد. یکی دیگر از عیب‌های بزرگ پنجره‌کشوی عدم دسترسی به درزهای آن برای پاکسازی شیشه‌ها است. در واقع به دلیل این که پنجره‌ها به صورت ریلی باز و بسته می‌شوند، لنگه‌ها بر روی هم قرار گرفته و همین امر امکان تمیز کردن بخش‌هایی از پنجره را از بین می‌برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع