پنجره لمینت

سبک معماری و سلیقه آدم ها از گذشته تا به امروز به شدت تغییر کرده است که در این سبک ساختمان سازی و معماری خانه ها درها و پنجره ها از این قاعده مستثنی نیستند. مرد م به دلیل ویژگی های مکانیکی برتر به درها و پنجره های عصر جدید روی آورده اند، ساختار این در و پنجره ها فاقد ظاهر قدیمی هستند که به خانه ما هاله ای زیبا می بخشند.وقتی خانه می سازید ، احتمالاً می خواهید همه چیز با ایده های شما مطابقت داشته باشد یا حداقل نمی خواهید همه چیز ناخوشایند به نظر برسد. خوب ، پنجره های آلومینیومی امروزی ظاهر وحشتناکی ندارند اما از نظر زیبایی نیز چندان جذاب نیستند. پروفیل یو پی وی سی به صورت ذاتی سفید رنگ می باشد اما ممکن است که نمای ساختمان شما نیاز به رنگ دیگه ای داشته باشد. اینجاست که پنجره لمینت به کار شما می آید.

با این حال ما نمی توانیم به پنجره های چوبی و یا آهنی قدیمی برگردیم زیرا از نظر مکانیکی به اندازه پنجره های آلومینیومی سالم نیستند.پنجره Upvc نیز نسبت به باقی متریال ها از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.بنابراین بهترین انتخاب چه چیزی می تواند باشد به شما چه نوع پنجره ای می تواند خواص مکانیکی فوق العاده ببخشد و در عین حال از نظر زیبایی خیره کننده به نظر برسد؟ قیمت لمینت پنجره کمی بالاتر از قیمت پروفیل سفید می باشد . می توانید بر اساس رآل رنگ موجود در دفتر وین سازان رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را بر اساس زیبایی شناسی و نمای ساختمان خود برگزینید. یکی از جالب ترین رنگ ها رنگ چوب می باشد که بسیار هم پر طرفدار است و مورد استقبال خوبی قرار گرفته.

پنجره لمینت

قیمت لمینت پنجره

پاسخ ما درب و پنجره UPVC است. پنجره های UPVC معمولاً سفید هستند که رنگی است که با همه چیز عالی است. ولی برای کسانی که می خواهند ظاهر چوبی آنتیک را بدون به خطر انداختن ویژگی های مکانیکی مدرن ، انتخاب کنند ، یک گزینه جذاب دیگر به نام پنجره لمینت UPVC وجود دارد. که با استفاده از لمینت پروفیل UPVC شما می توانید ظاهری زیبا مطابق با معماری و دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.

تصور کنید که فضای زندگی شما بعد از نصب با پنجره های رنگیUPVC چقدر زیبا خواهد بود. فضای داخلی خانه شما ظاهری غنی و رویایی خواهد داشت. پس از معرفی آن در اوایل دهه 70 ، پنجره های UPVC معمای معماری را کنترل کردند. پنجره های UPVC راه حل مناسبی برای بسیاری از چالش هایی بودند که پنجره سنتی با آن روبرو بود. از طرف دیگر پنجره های UPVC رنگی تعادل مناسبی برای محافظت از فضای زندگی هستند و از نظر زیبایی جذاب هستند.

لمینت پنجره چیست؟

لمینت در اصلاح به معنای پوشش یا کاور است. پروفیل های درب و پنجره UPVC اصولاً سفید هستند ولی گاهی ما می خواهیم برای طراحی دکوراسیون داخلی، رنگ درب و پنجره با سایر لوازم خانه هماهنگ شود برای این کار می توان از لمینت استفاده کرد. لمینت ها خود به نوعی پروفیل هستند ولی به قدری نازک هستند که به تنهایی قابل استفاده نمی باشند. به همین دلیل لمینت پنجرهUPVC را روی پروفیل می زنند.توجه داشته باشید که قیمت پنجره دوجداره با لمینت شدن کمی افزایش خواهد داشت.

زمانی که لمینت روی پروفیل قرار می گیرد به صورتی است که قابل تشخیص نمی باشد و از زیبایی پنجره شما نمی کاهد بلکه به زیبایی هر چه بیشتر آن نیز کمک می کند. در واقع می توان گفت لمینت می تواند به عنوان یک عایق هم عمل کند و به طول عمر بیشتر پنجره خانه شما نیز بیفزاید. پنجره لمینت دارای تنوع رنگی بسیار بالایی می باشد شما می توانید با انتخاب رنگ و طرح لمینت تنوع رنگی را برای پنجره خود به ارمغان آورید معمولا یکی از دلایل استفاده از لمینت برای پنجره یو پی وی سی تنوع رنگی آن می باشد که تا حد زیادی می تواند باعث زیبایی پنجره خانه شما شود.

پنجره لمینت چیست

انواع لمینت پروفیل UPVC

همان طور که گفته شد لمینت ها در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند که پرطرفدارترین نوع این رنگ بندی پنجره Upvc ، لمینت طرح چوب است. اما با این حال رنگ های خاکستری، سبز تیره، آبی تیره و سیاه است که می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی منزل خود سفارش دهید. لمینت را می توان به دو دسته لمینت یک رو و لمینت دو رو تقسیم بندی کرد.توجه داشته باشید که برند هافمن نیز یکی از برترین تولید کنندگان درب و پنجره می باشد و میتوانید با کلیک بروی ” قیمت پنجره دوجداره هافمن ” لیست کاملی از محصولات و محصولات لمنیت آن مشاهده کنید.

 یک رو

اگر به پنجره های برخی از ساختمان ها توجه کرده باشید متوجه می شوید که رنگ پنجره ها از داخل و بیرون متفاوت است که به نوع پنجره ها پنجره لمینت یک رو می گویند البته باید گفت که لمینت یک رو نیز به دو دسته لمینت بیرونی و داخلی تقسیم کرد.

لمینت بیرونی پنجره UPVC

در این روش پنجره از بیرون لمینت شده و بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما فقط بخواهید نمای بیرونی ساختمان خود را تغییر دهید و به زیبایی نمای خارجی خود بیفزاید. این کار را معمولا سازندگان ساختمان انجام می دهند تا بتوانند زیبایی ساختمان را دوچندان کنند.

لمینت داخلی پنجره UPVC

در این روش پنجره UPVC را از سمت داخل خانه لمینت می کنند. این کار برای افرادی مناسب است که دوست دارند رنگ پنجره ها با رنگ داخل منزل یک هارمونی داشته باشد بنابراین یک هزینه اضافه پرداخت می کنند و پنجره خو را از سمت داخل لمینیت می کنند. این لمینت می تواند به هر رنگی باشد و این بستگی به ذوق و سلیقه ی شما دارد.

لمینت دو رو

این نوع لمینت علاوه بر زیبایی برای دوام درب و پنجره UPVC نیز استفاده می شود درمواقعی که جنس پروفیل یو پی وی سی مصرفی درجه یک نباشد لمینیت ها می توانند به طول عمر این درب و پنجره یو پی وی سی کمک کنند. مخصوصاً در مواقعی که هم قسمت داخلی و هم بیرونی لمینیت می شود. باید یادآور شویم که این نوع لمینیت پنجره یو پی وی سی گران تر از سایر موارد است.

پنجره لمینت

تفاوت انواع لمینت پنجره چیست؟

در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای و یا همرنگ لمینت استفاده گردد. در پروفیل های مغز رنگی در صورت خراشیده شدن عمیق سطح روکش، بدلیل نزدیکی رنگ روکش و پروفیل مخصوص این تفاوت رنگی محسوس نیست اما در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.

در نقاط جوش و اتصال پنجره های ساخته شده از پروفیل های تک رو لمینت، رنگ سفید نمایان می شود که باید از رنگ برای پوشاندن آن استفاده کرد. به جای لمینت پنجره دوجداره می توان از پروفیل رنگی برای پنجره دوجداره استفاده کرد. اما باید گفت پروفیل رنگی قیمت بیشتری نسبت به لمینت دارد.

مزیت پنجره لمینت UPVC

جذاب

اگر به دنبال ایجاد یک استایل زیبا برای پنجره های خود هستید ، ممکن است فریم های سفید اولیه با طرحی منزل شما منطبق نباشند. پنجره لمینت UPVC رنگی جذاب در خانه ، جلوه ای شگفت انگیز به خانه می بخشد. در حال حاضر بیشتر صاحبان خانه ها به آزمایش این رنگ پنجره UPVC علاقه مند شده اند و ظاهر و احساس خانه خود را افزایش می دهند. آن ها به راحتی با مبلمان ترکیب می شوند و بافت و حس فوق العاده ای دارند. به نوعی این محصول را می توان پنجره دوجداره رنگی نامید.

اثبات آب و هوا

پنجره لمینت UPVC دارای روکش های رنگی چند لایه هستند که باعث می شود در برابر شرایط آب و هوایی شدید مانند گرما و باران های موسمی مقاوم باشد. به دلیل خواص ساختاری سخت ، شکل آن تغییر نمی کند و تحت تأثیر تغییرات شدید دما قرار نمی گیرد.

دوستدار محیط زیست

پنجره لمینت UPVC در حالی که تولید و سفارشی می شوند از قدرت کمتری استفاده می کنند. آن ها بدون سرب ، کاملاً قابل بازیافت هستند و بنابراین هیچ ضرری وجود ندارد. ما معتقدیم که ما تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن و سالم در اطراف خود انجام می دهیم.

ضد خش

با قاب های این محصول UPVC ، همیشه این نگرانی در ذهن شما وجود دارد که ممکن است رنگ آن محو شود ، ممکن است خط و خش ایجاد شود. اما ، قاب های این محصول رنگی UPVC ما دارای ویژگی ضد لک هستند. به راحتی می توان پنجره ها را با پاک کردن تمیز کرد و باعث درخشش آن ها مانند روز اول شد. با نصب این نوع از پنجره UPVC هیچ مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت.

قیمت پنجره لمینت

تفاوت قیمت پنجره دوجداره لمینت و سفید

اگر بخواهیم بصورت درصدی تفاوت قیمت این محصول  و سفید را بیان کنیم در حدود ۲۵ تا ۴۰ درصد مبلغ کل فاکتور، افزایش پیدا می کند. در صورت تمایل جهت مشاهده مقاله قیمت پنجره طرح چوب کلیک کنید.این اختلاف حدودی به میزان پروفیل یو پی وی سی مصرفی در پنجره دوجداره بستگی دارد که با اضافه شدن پروفیل در هر قسمت از پنجره دوجداره، قیمت آن بصورت تصاعدی بالا خواهد رفت. برای اطلاع از قیمت پنجره لمینت دوجداره می توانید به سایت وین سازان مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع