پنجره لاکچری

وقتی صحبت از زندگی مجلل به میان می‌آید، «پنجره لاکچری» می‌تواند برای همه معنای متفاوتی داشته باشد، از یک سوئیت پنت‌هاوس یا یک آپارتمان مجلل در یک شهر بزرگ گرفته تا یک خانه زیبا در یکی از مناطق شهر شما فرقی نمی کند پنجره لاکچری می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر خانه شما داشته باشد.

یکی از بهترین راه ها برای به روز رسانی ظاهر خانه، نصب محصولات لوکس درب و پنجره مدرن است. از طریق شخصی سازی ویژگی های سفارشی آن ها، می توانید ظاهری منحصر به فرد و ظریف ایجاد کنید، چه سبک مدرن علاقه داشته باشید چه سبک سنتی را برای خانه خود بپسندید. مهم نیست متراژ مربع یا مکان خانه شما کجا باشد داشتن پنجره لاکچری برای تنظیم رنگ اتاق شما و همچنین ایجاد نور مناسب ضروری است.

از انتخاب مواد و متریال گرفته تا اندازه گیری و نصب تخصصی، متخصصان پنجره ساز ما می توانند به شما در ایجاد پنجره های عالی و زیبا برای خانه تان کمک کنند. ما در این مقاله به برخی از بهترین ویژگی های پنجره لاکچری پرداخته ایم تا شما بتوانید برای خانه خود بهترین ها را انتخاب کنید.

پنجره لاکچری

بهترین متریال برای پنجره لاکچری

بسیاری از خانه های لوکس دارای طراحی معاصر و مدرن هستند. اگر شما هم خانه لاکچری دارید بهترین انتخاب برای داشتن یک پنجره لاکچری و زیبا استفاده از آلومینیوم است. آلومینیوم یک فلز است که به خانه شما ظاهری ساده و در عین حال زیبا می بخشد. آلومینیوم یک ماده قوی است که می تواند شیشه های بزرگ را نگه دارد. قیمت پنجره ترمال بریک که یک نوع از پنجره ارتقا یافته است و عایق بسیار خوبی می باشد بسیار مناسب می باشد اما از یو پی وی سی کمی گران تر است.

پنجره های آلومینیومی همیشه انتخاب فوق العاده ای هستند. این پنجره ها سبک، محکم و بادوام هستند. پنجره های آلومینیومی بسیار انعطاف پذیر هستند بنابراین می توان تقریبا به هر شکل این پنجره ها را سفارشی کرد. بسیاری از افراد فریم های مشکی را برای کنتراست شدید انتخاب می کنند. پنجره های لوکس آلومینیومی با زیبایی پیچیده خود می توانند خانه لوکس و لاکچری شما را خاص تر کنند.

مطلوب ترین ویژگی های پنجره لاکچری

انتخاب متریال پنجره مناسب امکان بسیار مهمی برای شروع این فرآیند است، اما باید انواع مختلف ویژگی های پنجره لاکچری را نیز در نظر بگیرید.توجه داشته که می توانید از دو متریال مطرح نظیر آلومینیوم یا پنجره Upvc در ساختمان خود استفاده کنید.

وسعت وسیع شیشه های چند جداره : اتاقی با پنجره‌های بزرگ از کف تا سقف و دیوارهای پنجره‌ای وسیع، فضایی کاملاً مجلل را به خانه شما می دهند. پنجره های بزرگ همیشه ترند هستند. پنجره های بزرگ با شیشه های چند جداره فضای داخلی و خارجی را با هم ترکیب می کنند. آن ها به شما این امکان را می دهند تا زمان بیشتری از نور خورشید در خانه خود لذت ببرید. همچنین با توجه به مزایای شیشه های دوجداره یا چند جداره این پنجره ها می توانند در مصرف قبوض انرژی شما نیز صرفه جویی کنند.

قاب های نازک آلومینیوم : قاب های ظریف و زیبای آلومینیوم دارای استحکام لازم برای پشتیبانی از ورقه های بزرگ شیشه هستند و در عین حال زیبایی را حفظ می کنند. این قاب ها با توجه به ظرافتی که دارند به شما امکان می دهند دید بیرونی را به حداکثر برسانید و اجازه دهید نور طبیعی بیشتری وارد شود. پنجره لاکچری با قاب های آلومینیوم می توانند بهترین گزینه برای خانه لوکس شما باشند.

انواع پنجره لاکچری

پنجره های فیکس و هندسی: هر پنجره ای در خانه لوکس شما به گزینه باز شدن نیاز ندارد. در واقع، پنجره‌های بزرگ ثابت و پنجره‌های خاص هندسی به شما این امکان را می‌دهند که از منظره بیشتر لذت ببرید، نور طبیعی بیشتری وارد کنید و بر ویژگی‌های معماری منحصربه‌فرد خانه‌تان تأکید کنید و در عین حال حداکثر بهره‌وری انرژی را حفظ کنید.

یراق آلات  پیشرفته

دستیابی به ظاهر لاکچری برای پنجره ها و درها فقط به انتخاب قاب و شیشه مناسب برای ملک شما نیست. می‌توانید با یراق آلات  با کیفیت بالا، مانند دسته‌ها و لولاها، ظاهری مشخص ایجاد کنید. شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید که می تواند شامل جلوه های براق، ساتن و مات باشد. بسیاری از تولیدکنندگان حتی طرح‌های دسته‌های مختلفی را ارائه می‌کنند، بنابراین می‌توانید مسیر سنتی را دنبال کنید یا چیزی مدرن‌تر را انتخاب کنید. برای داشتن این پنجره  باید تمامی ویژگی های یک پنجره زیبا را در نظر بگیرید. قیمت پنجره دوجداره نسبت بسیار مستقیم در انواع یراق آلات مصرفی خواهد داشت.

انواع این نوع از پنجره

خرید پنجره لاکچری باید به ساختار خانه و ترجیحات شخصی شما بستگی داشته باشد. این پنجره ها به طور خاص تهویه و نور را از طریق ظاهری مجلل ارائه می دهند. قیمت آن ها نیز بسته به نوع ماده ای که انتخاب می کنید متفاوت است. ما در ادامه به تعدادی از پنجره های لاکچری که می توانند ظاهر خانه شما را شکیل تر کنند می پردازیم.

1. پنجره لاکچری سفارشی
پنجره دوجداره لاکچری

پنجره های تخصصی یا سفارشی آن هایی هستند که شما به هر شکلی که می خواهید به صورت سفارشی می سازید. پیچیدگی طرحی که انتخاب می کنید نیز می تواند روی قیمت نهایی پنجره لاکچری شما تاثیر گذار باشد.

2. پنجره لاکچری کشویی

پنجره‌ کشویی پنجره‌های افقی با ارسی‌هایی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به جلو و عقب بچرخند. با حرکت دادن آن ارسی ها از یک طرف به طرف دیگر باز می شود.این ها به ویژه روی دیوارهایی که به جای عمودی فضای افقی بیشتری دارند، به خوبی کار می کنند. همچنین نگاهی معاصر را ارائه می دهند.

3. پنجره لاکچری تصویر یا ثابت

این ها پنجره های بزرگ با یک شیشه تک هستند که با هیچ خطی تقسیم نمی شوند. مانند یک عکس، آن ها را نمی توان باز کرد، اما نمای واضحی از چشم انداز بیرون را ارائه می دهد. این یک انتخاب عالی برای به نمایش گذاشتن منظره بیرون از خانه شما در مناطقی است که نیازی به باز کردن پنجره ها ندارند، مانند راهروها و معابر.

4. پنجره لاکچری سقفی

پنجره یو پی وی سی لاکچری

پنجره های سقفی نیز به دلیل قرار گرفتن در خط سقف شما پنجره سقفی نامیده می شوند، این ها یک گزینه لاکچری هستند که نور طبیعی را از بالا به داخل می دهند.آن ها برای پلان های مفهومی باز که نیاز به نور اضافی در وسط فضاهای وسیع خود دارند، عالی هستند. آن ها همچنین برای مناطقی که فضای دیواری برای پنجره ندارند، مانند اتاق زیر شیروانی، انتخاب خوبی هستند. قیمت پنجره کامفورت و زیبایی آن باعث شده که یکی از لاکچری ترین نوع پنجره می باشد.

8. پنجره لاکچری کمانی یا خلیجی

پنجره های کمانی یا پنجره خلیجی دارای ساختار منحنی هستند و از بیرون گرد به نظر می رسند. ساختار بیرونی نیم دایره ای آن ها زیبایی شناسی ویکتوریایی می دهد. به دلیل شکلی که دارند، می‌توان آن‌ها را در گوشه‌ های ساختمان نصب کرد تا شکلی منحصربه‌فرد داشته باشند و از داخل مناظر بهتری داشته باشند.

نتیجه گیری

همان طور که در بالا توضیح داده شد، گزینه های زیادی برای انتخاب بهترین پنجره ها برای خانه لوکس و لاکچری شما وجود دارد. مواد، شیشه و سبک را در نظر بگیرید تا پنجره های خانه لوکس خود را منحصر به فرد کنید.خانه خود را با پنجره هایی سفارشی کنید که هم به صورت مجازی و هم به معنای واقعی کلمه خانه شما را در بهترین نور نشان می دهد. برای سفارش پنجره لاکچری برای خانه خود تنها کافی است با مشاورین ما در وین سازان تماس بگیرید تا آن ها شما را به طور تخصصی در این زمینه راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع