قیمت پنجره فرانسوی

قیمت پنجره فرانسوی

پنجره فرانسوی یکی از پر فروش ترین نوع پنجره می باشد . پنجره فرانسوی به گونه ای است که دو لت پنجره قابلیت باز شدن دارد . این نوع پنجره مناسب برای مشاهده طبیعت یا باغ یا یک منظره جالب می باشد . قیمت پنجره فرانسوی نسبت به پنجره ثابت ، تک حالته ، دوحالته ، کشویی یا ریلی کمی گران تر است. می توان گفت این نوع از پنجره عایقی کمتر نسبت به ثابت ، تک حالته و دوحالته دارا می باشد . این پنجره یکی از انواع پنجره ساختمان می باشد که بسیار زیبا می باشد . این نوع از پنجره را می توان با پروفیل یو پی وی سی یا آلومینیوم تولید کرد. پروفیل آلومینیوم در دو حالت نرمال و ترمال بریک قابل تولید شدن می باشد. این پنجره در ایران و کشورهای دیگر بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد.

قیمت پنجره فرانسوی

پنجره فرانسویی

هنگام نوسازی یا بازسازی خانه یکی از قسمت های که اهمیت زیادی دارد درب و پنجره های خانه است . اگر شما هم در حال نو سازی منزل خود هستید شاید به آن فکر کرده باشید این که چه درب و پنجره ای می تواند برای منزل شما مناسب باشد و باعث افزایش زیبایی و عملکرد بهتر خانه شما شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از محبوب ترین درب و پنجره ها آشنا کنیم. یکی از محبوب ترین درب و پنجره ها که عملکرد بسیار خوبی دارد و همچنین باعث زیبایی منزل شما می شود درب و پنجره فرانسویی می باشد.

احتمالا نام این درب و پنجره را شنیده اید ولی بهتر است قبل از خرید با عملکرد های درب و پنجره فرانسویی آشنا شوید تا بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. قیمت پنجره دوجداره بسیار در تصمیم گیری موثر می باشد و بسیار به این موضوع توجه کنید.بنابراین تا آخر این مقاله همراه ما باشید!

تاریخچه درب فرانسه

تاریخچه درهای فرانسوی با رشد هنری و فرهنگی رنسانس فرانسه در قرن 17 آغاز شد. درهای فرانسوی با الهام از علاقه رومیان باستان به تقارن ، تعادل و هندسه در معماری ، ابتدا به عنوان پنجره های بلند به اندازه کافی بزرگ طراحی شده بودند که به افراد اجازه می داد به بالکن قدم بگذارند.شیشه های امضای درهای فرانسوی نشان دهنده تمرکز این کشور بر روی نور و باز بودن است که معمولی آن زمان بود. در حالی که آن ها در ابتدا با استفاده از میله های چوبی برای ایجاد قاب های شیشه ای متعدد ساخته شده بودند ، روش های ساخت قوی امروزه این در و پنجره ها دارای شیشه دو جداره قوی تر هستند که امکان انتخاب بیشمار گزینه ها را فراهم می کند.

درب و پنجره فرانسویی چیست؟

درب فرانسویی به طور سنتی درهای دو لولایی هستند که عمدتا به بیرون باز می شوند که به اصطلاح به این درب و پنجره های فرانسویی، درب دوجداره فرانسویی یا دو لنگه بازشو نیز می گویند.وقتی درها باز هستند به عرض دهانه ای که در آن نصب شده اند دسترسی کامل دارید. با توجه به این ویژگی انتقال اجسام بزرگ به بیرون یا داخل منزل را برای شما آسان می کند.در پنجره فرانسوی تنها یکی از لنگه ها دارای دستگیره می باشد. مکانیزم بازشوی فرانسوی بدین صورت است که یکی از لنگه ها با استفاده از دستگیره باز می شود و لنگه دیگری (فاقد دستگیره) با استفاده از چفت داخلی باز می شود. با پنجره upvc می توانید یکی از بهترین انواع پنجره را تجربه کنید.

پنجره فرانسوی پنجره‌ای قدی است با شیشه‌هایی بسیار بزرگ. سبک طراحی آن‌ها این است که قسمت‌های بیشتری از آن شفاف باشد. تفاوت پنجره‌ فرانسوی از درب های پاسیو یا درب های کشویی را در این است که پنجره‌ فرانسوی به جای داشتن مکانیزم کشویی، به داخل یا به بیرون باز می‌شود. این نوع پنجره برای خانه‌های کوچک مزایای زیادی دارد، چرا که می‌توانید به جای از دست دادن نیمی از فضا با استفاده از درب های کشویی، می‌توانید با باز کردن کامل پنجره فرانسوی از فضای بیشتری بهره ببرید.

پنجره فرانسوی upvc

ویژگی ها و مزایای درب فرانسوی

ظرافت و جذابیت درب فرانسوی به این واقعیت بستگی دارد که آن ها در واقع یک یا دو در نیستند که در کنار هم قرار گرفته اند. لولا در طرف مقابل بیرونی قاب قرار می گیرد و دسته ها به هم نزدیک می شوند تا درها از وسط باز شوند.یکی از بهترین متریال هایی که می توان با آن پنجره ترمال بریک می باشد.

رومانتیک

درهای فرانسوی با روش رمانتیک ، دراماتیک و غریبانه ای که از مرکز باز می شوند ، به هرکسی که از آن ها عبور کند پیشنهاد می دهند که به هر چیزی که در طرف مقابل است قدم بگذارد.

کاربردی

اغلب ، هر چند نه همیشه ، درهای فرانسوی با شیشه های بزرگ طراحی می شوند. بنابراین ، در مقایسه با اکثر درها به غیر از درهای کشویی شیشه ای ، درب فرانسوی می تواند اتاق های مجاور را با مقدار استثنایی نور طبیعی تامین کنند. به همین دلیل اغلب از آن ها به عنوان درهای بیرونی استفاده می شود ، چه به عنوان ورودی اصلی خانه یا دهانه حیاط خلوت ، حیاط یا بالکن.

درب فرانسوی upvc

حتی به عنوان درهای داخلی ، آن ها می توانند منطقه ای را با ورود نور از اتاق مجاور یا راهرو به داخل روشن کنند. در واقع ، درب فرانسوی معمولاً برای افزودن نور و احساس باز بودن به دفاتر خانه ، اتاق نشیمن و اتاق خواب اصلی استفاده می شوند.

خوش استیل

درب فرانسوی را می توان با توجه به سبک خاص خانه و سلیقه منحصر به فرد صاحب خانه انتخاب کرد. در حالی که اکثر آن ها شیشه ای دارند ، درهای محکم فرانسوی ضمن حفظ طراحی و ساختار یکسان ، به صاحبان خانه حریم خصوصی و امنیت کامل می دهند.

درب و پنجره فرانسوی را می توان با آلومینیوم برای جلوه ای مدرن تر یا به صورت پنجره فرانسوی UPVC در هر تعداد رنگ قاب بندی کرد قیمت پنجره فرانسوی با آلومینیوم کمی گران تر می بایشد.. شیشه های آن ممکن است بزرگ و بدون مانع یا کوچک با مشبک تزئینی باشند و شیشه شفاف ، مات یا اچ باشد.

محبوب

درهای فرانسوی آن قدر مطلوب هستند که می توانند ارزش خانه را افزایش دهند. به ویژه هنگامی که در ورودی های اصلی نصب می شود ، درهای جذاب فرانسوی می تواند جذابیت خانه شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

نما

درب فرانسوی جدید شما دارای مجموعه وسیعی از گزینه های پنجره هستند. اما ، بهترین منظره اصلا شیشه نیست. وقتی درب فرانسوی خود را باز می کنید ، واقعاً می توانید داخل خانه خود را به روی تمام طبیعت زیبایی که در بیرون است باز کنید. این می تواند فضای داخلی کوچک را به طرز باورنکردنی جادار کند.

ایمن

بسیاری تصور می کنند که با نصب درب فرانسوی ، امنیت خانه خود را کاهش می دهند. به هر حال، این چنین نیست. درهای فرانسوی ، به طرز شگفت انگیزی قابل تنظیم هستند و می توانند به راحتی قفل های امنیتی را در آن تعبیه کنند. درب فرانسوی ما دارای سیستم های قفل اسپانیولت با امنیت بالا و سیستم های لولا قابل تنظیم برای امنیت نهایی هستند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد امنیت درب فرانسوی داشته باشید ، امروز با ما تماس بگیرید تا شرایط خود را مورد بحث قرار دهیم و ما به شما کمک می کنیم تا درب فرانسوی شما برای آرامش خاطر شما ایمن تر شود.

دسترسی

درب فرانسوی علاوه بر این که به هر خانه ای اضافه می شوند ، فوق العاده کاربردی هستند. وقتی درب فرانسوی خود را نصب می کنید اجازه دسترسی بیشتر را می دهید. نقاط دسترسی اضافی به خانه شما فوق العاده مفید هستند زیرا به شما امکان می دهند وسایل بزرگتر را از طریق ورودی بزرگ به خانه بیاورید ، یک نقطه ورودی بزرگ برای مهمانی ها و مجالس خانوادگی را فراهم می کنند و همچنین برای افزودن ورودی اضافی به خانه شما عالی هستند.

پنجره فرانسوی
کاهش قبوض گرمایش

نصب مجموعه ای از درب فرانسوی می تواند هزینه های گرمایش و سرمایش ماهانه شما را تا حد زیادی کاهش دهد. در وین سازان ، ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم ، در صورت مناسب بودن درهای فرانسوی ، از درهای فرانسوی برای کنترل ترافیک ورودی استفاده شود زیرا طراحی آن ها به حداکثر رساندن احتباس هوا کمک می کند.

در حالی که باز و بسته شدن درهای کشویی به زمان زیادی نیاز دارد ، درهای فرانسوی را می توان به سرعت باز و بسته کرد و میزان هوای خروجی را کاهش داد. استفاده از درب و پنجره UPVC دوجداره می تواند تا حد زیادی به کاهش قبوض انرژی شما کمک کند و هزینه های شما را کاهش دهند.

قیمت پنجره فرانسوی دوجداره UPVC

پنجره فرانسوی دو لنگه از جنس یو پی وی سی با توجه به مزیت های فراوانی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.این نوع بازشو اختلاف زیادی با مدل های بازشوی دو حالته نداشته و برای حذف مولین میانی و فیکس آن روی قاب کمی به قیمت پنجره فرانسوی UPVC دوجداره اضافه می شود.عوامل تاثیرگذار روی قیمت پنجره فرانسوی دوجداره UPVC ابعاد و اندازه یراق آلات مصرفی و هزینه نصب آن است که باید توسط کارشناسان محاسبه و اعلام شود.

درب‌ فرانسوی قیمت معمولی و متعادل دارند و به دلیل استحکام و مقاومت آن‌ها در برابر هر نوع تغییراتی در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه می‌باشند البته قیمت پنجره آلومینیوم فرانسوی هم نبست به مزایای فراوانی که دارا می باشد مناسب است. قیمت این نوع درب‌ها حدودا یک و نیم برابر درب‌های سوئیچی می‌باشد.اگر شما می خواهید هر دو لنگه پنجره را باز بگذارید تا هوای مطلوب وارد خانه شود و هنگام نیاز هر دوی آن ها یا یکی را ببندید، این نوع پنجره بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

درب فرانسوی

آیا درب فرانسوی برای خانه شما مناسب است؟

  • اکنون که تاریخ درهای فرانسوی را آموخته اید و می توانید به سوال “درب فرانسوی چیست؟” پاسخ دهید. در این جا چند نکته
  • دیگر را باید در نظر بگیرید که تصمیم بگیرید آیا این محصولات برای خانه شما مناسب هستند یا خیر.
  • درهای فرانسوی می توانند میزان نور طبیعی را در خانه شما بدون نیاز به نصب پنجره گران قیمت افزایش دهند.
  • آن ها دارای طرح های بسیار کم مصرف و مقاوم در برابر آب و هوا هستند.
  • آن ها امکان افزایش تهویه را فراهم می کنند و حتی می توانید آن ها را با درهای محافظ ترکیب کنید.
  • بسته به اندازه اتاقی که در آن نصب شده اند و نحوه استفاده از آن ها ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن ها وارد می شوند یا بیرون.

در شرکت وین سازان ، ما درب و پنجره فرانسوی زیبا ، و همچنین بهترین قیمت پنجره فرانسوی و قیمت پنجره آکاردئونی با دوام و سفارشی با انواع مختلف شیشه و قاب های ساخته شده از UPVCارائه می دهیم. در میان موارد دیگر ، شما می توانید از طیف گسترده ای از رنگ های مناسب را انتخاب کنید. اگر آمادگی این را دارید که زیبایی درب فرانسوی را به خانه شما اضافه کند ، امروز با یکی از متخصصان ما تماس بگیرید تا تخمین رایگان را درخواست کنید.

سخن پایانی

خانه های امروزی درب فرانسوی را بر سایر گزینه ها اولویت می دهند و دلیل خوبی نیز وجود دارد. درب و پنجره فرانسوی یک افزودنی زیبا برای هر خانه ای هستند .شما تعجب خواهید کرد که یک نصب واحد چقدر می تواند تغییر ایجاد کند. بنابراین ، اگر شما به دنبال نصب درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC هستید ، امروز با ما تماس بگیرید ، ما خوشحال می شویم بتوانیم به شما کمک کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع