قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک

قیمت پنجره ترمال بریک

پنجره سازان تولید کننده انواع پنجره و ارائه دهنده بهترین قیمت پنجره دوجداره کشور میباشد.پنجره های آلومینیومی برای بسیاری از صاحب خانه ها در سراسر ایران یک انتخاب محبوب است. پنجره های آلومینیومی به دلیل خطوط دید باریک ، ظاهر کوچک و مدرن بسیار مورد توجه قرار می گیرند و همچنین از مقاومت فوق العاده قوی برخودارند و از خوردگی ، پوسیدگی و تابخوردگی جلوگیری می کنند.با این حال ، آلومینیوم یک عایق طبیعی نیست ، این بدان معناست که اگر پنجره های شما فقط از آلومینیوم ساخته شود ، گرمای ارزشمند داخل خانه شما از بین می رود.

با این حال ، قبل از این که از نصب پنجره های آلومینیومی زیبا منصرف شوید و آن را به طور کلی کنار بگذارید ، به خواندن این مقاله ادامه دهید، زیرا فرآیندهای تولید مدرن و ابتکاری راه حلی را برای این امر ایجاد کرده اند پس جای نگرانی نیست!

قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک به دلیل فناوری که در ساخت آن برای جلوگیری از خروج گرما و سرما استفاده شده نسبت به آلومینیوم نرمال بیشتر است اما با توجه به مزایایی بسیار زیاد پنجره آلومینیوم ترمال بریک این پنجره می تواند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.اطمینان از عملی بودن پنجره های آلومینیوم نرمال بریک و همچنین زیبایی ظاهری ، وقفه های حرارتی فوق العاده کارآمد در قاب پنجره های آلومینیومی مدرن قرار می گیرند. اجازه دهید بیشتر توضیح دهیم…

قیمت پنجره ترمال بریک

ترمال بریک چیست؟

ترمال بریک به سادگی قطعه ای از مواد است که در قاب پنجره آلومینیومی قرار گرفته است تا اتلاف حرارت را به حداقل برساند. این قاب آلومینیومی را به دو قسمت داخلی و خارجی جداگانه ، با مواد کمتر رسانا مانند پلی آمید یا پلی اورتان ، جدا می کند. شکست ایجاد شده به طور موثر انتقال دما را کاهش می دهد و اطمینان می دهد که پنجره ها به برخی از ویژگی های عملکردی دست پیدا می کنند. در این جا در وین سازان ، ما از فناوری خلاقانه حرارتی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل شود همه مشتریانی که می خواهند ظاهر مینیمالیستی پنجره های آلومینیومی مدرن استفاده کنند هرگز در عملکرد حرارتی مصالحه نکنند.از نظر عملکرد حرارتی پنجره آلومینیوم نرمال نسبت به پنجره upvc کمی ضعیف تر می باشد.

چرا پنجره های آلومینیومی دارای ترك های حرارتی هستند؟

فناوری ترمال بریک یک ویژگی مهم در یک پنجره آلومینیومی است زیرا به تنظیم دمای داخل خانه شما کمک می کند ، خانه شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. پنجره آلومینیوم ترمال بریک ما در ترکیب با شیشه های سه جداره یا دوجداره دارای درجه A برای بازده حرارتی هستند با توجه به عملکرد آن ها ، آن ها می توانند میزان انرژی مورد استفاده شما را برای گرم کردن خانه کاهش دهند ، صورت حساب ها و ردپای کربن شما را کاهش دهند. یک گام فوق العاده برای نجات سیاره ما!

وقفه های حرارتی علاوه بر اطمینان از عایق بندی خوب خانه شما ، قاب ها را تقویت کرده و احتمال تراکم را کاهش می دهد. بدون شکست حرارتی ، قاب های آلومینیومی نصب شده در اتاق های با رطوبت بالا (مانند آشپزخانه و حمام) باعث ایجاد تراکم می شوند ، زیرا آلومینیوم بسیار سردتر از هوای مرطوب داخل خانه شما است ، بنابراین به دماهای گرمتر واکنش نشان می دهد. به همین دلیل قیمت پنجره ترمال بریک نسبت به سایر پنجره ها بیشتر است.با نصب پنجره ترمال بریک وین سازان ، می توانید مطمئن باشید که پنجره های آلومینیومی جایگزین شما یا تعویض پنجره های قدیمی شما بسیار بادوام و کم مصرف هستند ، در حالی که یک ویژگی خیره کننده به نمای بیرونی خانه خود اضافه می کنید.

قیمت آلومینیوم ترمال بریک

تفاوت پنجره آلومینیوم نرمال و پنجره ترمال بریک

چارچوب یک پنجره تأثیر قابل توجهی بر بهره وری انرژی کلی هر پنجره و در دارد – از جمله سیستم های دو جداره. در حالی که شیشه دوجداره به عنوان معیاری برای کارآیی انرژی در نظر گرفته می شود ، انتخاب شیشه های دو جداره با قاب آلومینیومی استاندارد تنها نصف راه برای داشتن پنجره ای با کارایی بالا است.در صورت تمایل جهت اطلاع از تفاوت های بین پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی می توانید مقاله “ تفاوت پنجره آلومینیوم یا Upvc ” را مطالعه کنید.

قاب آلومینیومی نرمال:

همان طور که بسیاری از ما می دانیم فلز/آلومینیوم رسانای عالی گرما و سرما است به این معنی که می توانید مقدار زیادی گرما را از طریق قاب پنجره/درب از دست داده یا به دست آورید.این در نهایت عملکرد یک شیشه با کارایی بالا که برای یک پنجره انتخاب شده است را تضعیف می کند. پس یک پنجره آلومینیومی نرمال حتی اگر شیشه دوجداره نیز داشته باشد باز هم عایق خوبی برای گرما و سرما نیست و نمی تواند بهره وری انرژی را برای خانه شما به همراه داشته باشد.برای بهبود عملکرد کلی پنجره یا درب ، باید یک ترمال بریک به قاب اضافه شود.

قاب پنجره آلومینیوم ترمال بریک:

قاب آلومینیوم ترمال بریک قابی است که دارای یک نوار پلی آمید تقویت شده (غیر فلزی ، کامپوزیتی ، ساختاری ، مصالح) است که بین پروفیل های آلومینیومی داخل و خارج آن ثابت شده و یک سد عایق بندی شده در قاب پنجره ایجاد می کند.نوار پلی آمید ماده ای با هدایت حرارتی پایین است که انتقال گرما و سرما را از طریق قاب پنجره به حداقل می رساند و در نتیجه بازده انرژی را بهبود می بخشد.این نوار پلی آمید نسبت به آلومینیوم استاندارد بر انتقال حرارت و سرما تأثیر بسزایی خواهد داشت.

این مقاطع را می توان آنودایز یا پودر پوش کرد تا در برابر آب و هوای سخت مقاومت کند ، از جمله آسیب UV و خوردگی نمک.تأکید بر انتخاب محصول مناسب برای کاهش اتلاف گرما در آب و هوای سردتر و کاهش افزایش حرارت در آب و هوای گرمتر ، باید تصمیمی مهم برای دستیابی به راحتی بیشتر و بهره وری انرژی باشد.انتخاب قاب مناسب و گزینه شیشه ای کمک می کند و هرچه مقدار U پایین تر باشد ، پنجره کلی بهتر است. هر چند قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک بیشتر است ولی می تواند باعث کاهش هزینه های قبوض انرژی شود و در هزینه های شما در بلند مدت صرفه جویی کند.پنجره ترمال بریک نه تنها در هزینه صورتحساب انرژی شما صرفه جویی می کند بلکه نقش بسزایی در بهبود راحتی کلی خانه شما دارد.

پنجره ترمال بریک

عوامل دخیل در برآورد قیمت پنجره آلومنیوم ترمال بریک

عوامل متعددی در قیمت پنجره ترمال بریک نقش دارند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

۱- برند پروفیل مصرفی:

در تولید پنجره آلومینیوم ترمال بریک از میان پروفیل های مصرفی می‌توان به نام شرکت های آکپا ایران(ترمال بریک آکپا) ، وین تک و … اشاره نمود که تقریبا می‌توان گفت جز چند برند مطرح و با کیفیت تولید پروفیل در ایران هستند و بهترین پروفیل ترمال بریک را دارند، همچنین با توجه به پیشرفت‌های سال‌های اخیر در صنعت تولید پروفیل ساختمانی در ایران، کیفیت مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان درب و پنجره ترمال بریک قرار می‌دهند. اما انتخاب بهترین برند پنجره ترمال بریک در این میان واقعا دشوار است.

۲- ابعاد و اندازه فریم اصلی درب و پنجره ها و تیپ بندی و ابعاد بازشوها:

عامل بسیار مهم دیگری که در قیمت پنجره ترمال بریک نقش اساسی دارد ابعاد کلی پنجره ها می‌باشد. به طوری‌که با تغییر در ابعاد و اندازه ها، استاندارد نبودن اندازه ها از لحاظ میزان پرت پروفیل و تغییر در تعداد بازشو هر پنجره و …
قیمت پنجره ترمال بریک دستخوش تغییراتی متناسب می‌گردد که این موضوع اهمیت مشاوره قبل از ساخت ” بیس فریم اصلی ” پنجره های ساختمان را آشکار می‌سازد.

۳- برند یراق آلات و نوع بازشو:

در بحث یراق آلات پنجره ترمال بریک علاوه بر تنوع بسیار بالایی که در نوع بازشو ها ( اعم از پنجره ترمال بریک کشویی، لولایی، ۲ حالته، لیفت اند اسلاید، فولکس واگنی ، پنجره ترمال بریک آکاردئونی و … ) وجود دارد که به شدت بر قیمت پنجره ترمال بریک اثر گذار است.

برند یراق آلات مصرفی هم در محاسبه قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک اهمیت بسزایی دارد پس باید در انتخاب یراق آلات مصرفی و انتخاب شرکت سازنده دقت کنید تا بتوانید محصولی با کیفیت مناسب و استاندارد دریافت کنید.بدیهی است برند یراق آلات مصرفی در ماندگاری و کارایی پنجره آلومینیومی ترمال بریک بسیار حائز اهمیت است به طوری که چنان چه از برندهای نامعتبر یراق آلات استفاده شود اثرات سوئی در کیفیت و کارایی پنجره آلومینیومی ترمال بریک خواهد داشت.

جهت مشاهده لیست قیمت پنجره دوجداره هافمن کلیک کنید.

۴- کیفیت لاستیک های آب بندی و هوابندی:

کیفیت ساخت و متعلقات مصرفی در اسمبل کردن پنجره الومینیومی ترمال بریک.پر واضح است که اهمیت کیفیت متعلقات بکار رفته در ساخت درب و پنجره ترمال بریک قابل کتمان نیست.همچیین با توجه به روش‌های مختلف در اسمبل کردن درب و پنجره ترمال بریک اهمیت استفاده از متعلقات و روش های ساخت مناسب بیش از پیش نمایان می‌گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس سریع