چرا ما

چرا باید گروه صنعتی پنجره  سازان را انتخاب کنید ؟؟

ماموریت ما

ماموریت ما این است که بهترین عرضه کننده درب و پنجره دوجداره با سیستم یو پی وی سی و آلومینیوم در سطح کشور باشیم و کاری کنیم مشتریان مجموعه ما بتواند بهترین قیمت محصولات را از ما تهیه کنند.روش ما این است که مدام دانش فنی پرسنل خود را ارتقا داده و نحوه ارائه خدمات رسانی به مشتریان عزیز را بهبود ببخشیم . ماموریت ما باعث شده رضایتمندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن مبدل سازیم.

چشم انداز ما

گروه صنعتی پنجره سازان با تكيه بر تجربه دیرینه پدران و با تكنولوژي های  نوين توانست از محیط کارگاهی کوچک به کارخانه بزرگ و تولید کننده برتر استان تبدیل شود.و هم اکنون به یاری حضرت دوست تا سال ۱۴۰۵ صادرات به کشورهای همسایه داشته و همچنین تولید کننده برتر کشور باشیم و تعداد کارگران از ۵۰ نفر به ۲۵۰ نفر افزایش یابد.

چشم انداز گروه صنعتی پنجره سازان
ماشین-آلات-پیشرفته

ماشین آلات پیشرفته

در گروه صنعتی پنجره سازان مونتاژ درب و پنجره upvc و آلومینیوم نیز توسط ماشین‌آلات تمام اتوماتیک و پیشرفته صورت می‌گیرد که توانسته‌ایم میزان خطا و دخالت انسانی را کاهش دهیم و کیفیت را بالا و یکسان در مراحل مونتاژ را داشته باشیم و محصولی استاندارد را به دست شما برسانیم.

از کارخانه به خانه

از کارخانه به خانه شعار گروه صنعتی پنجره سازان می باشد. با خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه هزینه کمتری خواهید پرداخت . همچنین خریدی مطمئن ومحصولاتی با کیفیت بالا و بدون پرداخت هزینه اضافی به واسطه ها قیمت تمام شده خرید خود را پایین بیاورید . می توانید استاندارد ترین  درب و پنجره را بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی به افراد واسطه از مجموعه ما تهیه نمایید . هدف ما ارائه استاندارد ترین درب پنجره دوجداره  با کمترین هزینه می باشد.

از-کارخانه-به-خانه

تحویل به موقع

یکی از مهمترین موارد ، که در گروه صنعتی پنجره سازان بسیار حائز اهمیت است ، ارائه محصولات خریداری شده در زمان موعد مقرر می باشد . تحویل به موقع طبق تقویم زمان بندی شما باعث می شود برنامه های ساخت ساز خریدارن محترم دچار بهم ریختگی نشود. با خیالی آسوده خرید خود را از مجموعه ما انجام دهیم.

درباره ما

گروه صنعتی پنجره سازان در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد و نمایندگی مجاز با نشان A+ شرکت ویستابست را اخذ نمونده . شرکت صنعتی تولیدی پنجره سازان در محیط تولیدی ۳۰ نفر و اداری ۱۵ نفر با اتوماسیونی مطلوب جهت خریده آسان و مطمئن و ارائه محصولی با کیفیت را دارا می باشد.

مشاوره-تخصصی

رسالت ما

رسالت ما در گرو اشتغال زایی جوانان محبوب کشورمان ایران می باشد. که به یاری خداوند عالم، کارگران و مدیران وین سازان به رفاهی مطلوب در زندگی دست یابند.

تماس سریع