پنجره مدرن

تعویض پنجره قدیمی شما نه تنها جذابیت خانه شما را افزایش می دهد، بلکه فرصتی عالی برای ارتقای خانه ای شیک و مدرن را نیز برای شما فراهم می کنند. به عنوان یک امتیاز اضافی، برخی از محبوب‌ترین سبک‌های پنجره مدرن به صرفه هستند و نور طبیعی زیادی را وارد فضای شما می‌کنند.سبک مدرن چیست؟ اصول اصلی آن شامل سادگی، مینیمالیسم و عملی بودن است. در طراحی، این به معنای خطوط مستقیم، بافت های طبیعی و رنگ های خنثی است. به پنجره های ساده و بدون تزئین فکر کنید. یکی از مدرن ترین پنجره های پنجره دایره ای می باشد که ساخت آن بسیار مشکل و پیچیده می باشد.

برای کشف توصیه‌های سبک پنجره مدرن و همچنین برخی از گزینه‌ها و ویژگی‌های طراحی اضافی که ممکن است بخواهید هنگام انتخاب یک ظاهر مدرن در نظر بگیرید، ادامه مطلب را بخوانید.

سبک های پنجره مدرن برای خانه های مدرن

پنجره مدرن

پنجره مدرن سایبانی

پنجره سایبانی یک سبک فوق العاده همه کاره از پنجره یو پی وی سی مدرن هستند. آن ها در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند که به آن ها این امکان را می دهد که در هر مکانی قرار بگیرند. علاوه بر این، آن ها از پایین به سمت بیرون باز می شوند و سطحی زاویه دار ایجاد می کنند.
آن ها برای آب و هوای مرطوب یا مناطقی در خانه شما که بدون توجه به آب و هوا نیاز به تهویه دارند عالی هستند. پنجره های آشپزخانه مدرن اغلب از این طرح در پشت سینک یا فر استفاده می کنند، زیرا به راحتی از پایین باز می شوند و از داغ شدن و گرفتگی آشپزخانه جلوگیری می کنند. پنجره Upvc مناسب برای پنجره سایبانی می باشد.

مزایای پنجره مدرن سایبانی
 • تهویه بدون ورود آب باران
 • قابل ترکیب با پنجره های دیگر
 • گزینه های قرار دادن همه کاره

پنجره Upvc مدرن کشویی

پنجره یو پی وی سی مدرن

طراحی پنجره خانه مدرن شامل پنجره هایی با اشکال و سبک های مختلف می شود. پنجره کشویی نیز یکی از پنجره های آلومینیوم مدرن برای خانه شما است. همان طور که از نام آن پیداست، این پنجره ها با کشویی به صورت افقی باز می شوند که به معنای تمیز کردن آسان و دید واضح است. خطوط افقی جامد و سادگی در طراحی آن به خوبی به خانه ای مدرن شما زیبایی می بخشد.

 • کارکرد آسان
 • مقرون به صرفه و مصرف انرژی
 • تعمیر و نگهداری کم

پنجره مدرن خلیجی یا کمانی

پنجره آلومینیوم مدرن

سبک های پنجره مدرن به سمت قاب های بزرگتر با عملکرد بیشتر در حال حرکت هستند. پنجره‌ خلیجی یا کمانی با ایجاد فضای اضافی و زوایای دید وسیع‌تر، هر دوی این ویژگی‌ها را نشان می‌دهند. طرح‌های پنجره‌های بزرگ مانند این معمولاً از سه تا پنج پنجره مختلف تشکیل شده‌اند که به هم متصل می‌شوند و یک نیم دایره را تشکیل می‌دهند که از کنار خانه امتداد می‌یابد. فضای جدید ایجاد شده با یک شکل هندسی کامل ترسیم شده است که به طور یکپارچه در خطوط تمیز یک خانه مدرن نصب می شود.

 • فضایی منحصر به فرد ایجاد می کند
 • زوایای دید بهبود یافته
 • طبیعی ترین نور را وارد می کند

پنجره ترمال بریک مدرن فرانسوی

پنجره ترمال بریک مدرن

پنجره‌های دوجداره مدرن فرانسوی کاملاً باز می‌شوند تا شفاف‌ترین دید و بهترین تهویه را در بین پنجره‌های موجود در بازار فراهم کنند. آن ها انتخاب مناسبی برای طراحی های طولانی و چشمگیر پنجره هستند زیرا باز و بسته شدن آن ها بسیار آسان است.
پنجره فرانسوی  را می توان به طور کامل گسترش داد تا نسیم عصر را بگیرد، تمیز کردن ساده و آسان را نیز برای شما فراهم می کنند. طراحی مینیمالیستی آن ها به خوبی با اکثر طراحی های داخلی مدرن مطابقت دارد و یک تن نور طبیعی را به هر اتاق اضافه می کند.

 • کارکرد آسان
 • نمای بدون مانع را پاک کنید
 • حداکثر تهویه

پنجره مدرن سفارشی

پنجره دوجداره مدرن

وقتی نوبت به سبک‌های پنجره برای خانه شما می‌رسد، برای سبک‌هایی که در بالا ذکر نشده‌اند یک نکته مهم وجود دارد که به آن پنجره‌ Upvc  مدرن سفارشی می‌گویند. آن ها در همه اشکال و اندازه ها هستند تا با مناطق غیر متعارف خانه شما که نیاز به نور اضافی یا لمس خلاقانه دارند، مناسب باشند.پنجره‌های اتاق نشیمن مدرن اغلب این موارد را در بالا یا اطراف پنجره‌های دیگر برای ظاهری منحصربه‌فرد ترکیب می‌کنند. آن ها را می توان در طاق های بزرگ، دایره ها یا هر شکل هندسی دیگری قرار داد تا با زیبایی مدرن خانه شما مطابقت داشته باشد. قیمت پنجره ترمال بریک از نوع فرانسوی مقداری از یو پی وی سی گران تر است/

 • مناسب برای هر ناحیه ای که نیاز به نور دارد
 • ایجاد ترکیبات منحصر به فرد پنجره
 • افزایش جذابیت محدود

بهترین طراحی پنجره مدرن برای خانه من چیست؟

ما تاکنون تعدادی از بهترین طرح‌های پنجره مدرن را پوشش داده‌ایم، اما یافتن بهترین طراحی برای خانه خاص شما کاری است که خودتان باید انجام دهید. توجه به چند مانع متداول که مردم در طول این فرآیند با آن ها مواجه می شوند، مهم است.

شما باید ظاهر بیرونی پنجره‌های خود را در نظر داشته باشید و از روش‌هایی استفاده کنید که تزئینات پنجره می‌تواند به جذابیت خانه شما کمک کند. در ابتدا، تعیین این که به چه نوع عملکردی نیاز دارید و از کجا می خواهید شروع کنید می تواند فرآیند خوبی در تصمیم گیری شما داشته باشد. در این جا چند سوال وجود دارد که باید هنگام تفکر در طرح پنجره جدید خود در نظر بگیرید: پنجره رنگی نیز یکی دیگر از زیباترین پنجره ها می باشد.

 • بهترین زوایای دید شما برای به تصویر کشیدن مناظر چیست؟
 • آیا تهویه متقاطع مناسب در همه طرف خانه دارید؟
پنجره upvc مدرن

گزینه های طراحی پنجره آلومینیوم مدرن

علاوه بر انتخاب سبک های پنجره مدرن خود، باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه های طراحی به بهترین وجه برای خانه شما مناسب است. رنگ ها و بافت های مختلف می تواند تاثیر بسزایی در طراحی داشته باشد.

قاب های پنجره مدرن

پنجره های بیرونی مدرن می توانند ظاهر خانه شما را با خطوط تمیز و واضح که طرح های جسورانه پنجره های جدید شما را برجسته می کنند، افزایش دهند. روند رو به رشد خانه هایی با قاب پنجره های تیره یا حتی سیاه وجود دارد که به زیبایی با انعکاس های شیشه تضاد دارند. آن ها همچنین کنتراست بسیار خوبی با نور وارد شده به خانه ایجاد می کنند تا پنجره را برجسته کند.

علاوه بر رنگ، پنجره ها از متریال های مختلفی ساخته شده اند که بافت و عناصر طبیعی را به خانه شما اضافه می کنند، مانند:

 • پنجره های UPVC
 • پنجره های آلومینیومی
 • رنگ های مدرن پنجره

اکنون پنجره ها بر خلاف پنجره های گذشته در رنگ های مختلفی وجود دارند. چندین نوع کم مصرف در نور مستقیم خورشید، رنگ های ظریفی را ارائه می دهند. شما می توانید با توجه به سبک و رنگ دکوراسیون منزل خود پنجره مدرن را برای خانه سفارش دهید و از زیبایی و عملکرد آن بیشترین لذت را ببرید.انتخاب بهترین پنجره دوجداره نیز کار بسیار مشکلی است و باید با نما و ساختمان شما هماهنگی کامل داشته باشد.

نکاتی برای انتخاب پنجره مدرن

پنجره های مدرن بدون شک سادگی و زیبایی را به خانه شما می بخشند. سوال این نیست که آیا آن ها را اضافه کنیم یا خیر، بلکه این است که کدام یک را اضافه کنیم. در این جا چند نکته وجود دارد تا مطمئن شوید که از تعویض پنجره بعدی خود بیشترین بهره را می برید.

 • اطمینان حاصل کنید که تهویه در همه طرف خانه شما وجود دارد
 • هنگام وارد کردن نور طبیعی به آب و هوای خود توجه کنید
 • منافذ پنجره های خود را در مکان هایی که دسترسی آسان دارد نگه دارید
 • سعی کنید بهره وری انرژی خود را به حداکثر برسانید

برای تعویض پنجره های قدیمی خود با این نوع پنجره تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع